Lenovo Thinkpad SL300 Klavye Değişimi

Lenovo Thinkpad SL300 Klavye Değişimi

Lenovo Thinkpad SL300 klavye değişiminde www.bilgisayararizasi.com farkını sizde yaşamalısınız. Tecrübeli teknik servisi, uygun fiyat ve kaliteli ürünleri ile satış sonrası destekleri ile her zaman tüm bilgisayar sorunlarınız için hafta içi 08:30 – 17:30, Cumartesi günleri 09:00 – 13:30 saatleri arasında destek vermekteyiz. Ayrıca info@bilgisayararizasi.com e-posta adresimize istediğiniz zaman sorunlarınızı yazabilirsiniz.

Lenovo Thinkpad SL300 ve tüm Lenovo ürünlerinin klavye değişimlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Lenovo ürünlerinin bir çoğunda klavye değişimi için kasanın komple açılması ve hassas, detaylı bir işçilik yapılması gerekmektedir. Kasanın açılma işleminde gösterilmeyen bir hassasiyet yada yapılan bir dikkatsizlik daha büyük sorunlara yol açabilir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir ekipten oluşan www.bilgisayararizasi.com teknik destek elemanları bu konuda tüm titizliklerini gösterip, müşterilerimizin asla başka bir sorun ile karşılaşmamasını sağlamaktadırlar.

Bilgisayarlarda tüm parçalar birbirinden önemlidir. Fakat, klavyelerin önemi farklıdır. Bilgisayarın çalışması için ram, işlemci, harddisk gibi parçalar ne kadar önemli ise bilgisayarı kullanan kişiler içinde klavye o kadar önemlidir. Ödev yazan yada iş için kullanan veya amacı ne olursa olsun sorunsuz, rahat ve kullanırken zorlanılmayan, rahatsız olunmayan bir klavyeyi herkes ister. BilgisayarArizasi.com olarak kullandığımız bütün ürünler orjinal veya orjinalin birebir muadilidir. Bilgisayarın sahibi kişiler satış ekibimize orjinal yada muadil hangi klavye için onay verirlerse versinler kesinlikle orjinal kullandıkları klavyedeki rahatlıktan, estetik görüntüden ve diğer tüm etkenlerden mahrum kalmayacaklardır. Klavye değişiminden ötürü herhangi bir alışma dönemi dahi geçirmeyeceklerdir.

Lenovo Thinkpad SL300 klavye ürünlerimizin tamamı garantili olup, garanti süresi 12 aydır.

Teknik servisimize gelip klavye değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz gelmeden önce iletişim numaramızdan bize ulaşıp yada eposta adresimize eposta atarak iş yoğunluğu ve bekleme süresi ile ilgili bilgi alabilirler. İş yoğunluğunun çok olmadığı zaman diliminde 1 saat içerisinde, iş yoğunluğunun çok olduğu zaman diliminde ise aynı günde klavye değişimini gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul dışından cihazını göndermek isteyen müşterilerimiz bize diledikleri kargo şirketi ile cihazlarını gönderebilirler. Cihazları elimize ulaştığı gün mesai saatlerimiz içinde Lenovo klavye değişimini gerçekleştirip ertesi gün müşterimizin talep ettiği kargo şirketi ile gönderimlerini sağlamaktayız. Kargoda cihazlarınızın başına birşey gelmemesi için gerekli tüm önlemleri alıp, paketlemesini yapıp, kargo şirketine teslim etmekteyiz. Kargoya verdiğimiz anda bize bildirmiş olduğunuz iletişim kanallarından (telefon, mail vb) kargo teslim fişinin resmini ve kargo takip numarasını tarafınıza iletip, kargonuz size teslim olana kadar da takibini devam etmekteyiz.

Lenovo Thinkpad SL300 klavye değişimi için fiyat ve ödeme kanalları ile ilgili sorular gelmektedir. Fiyatlar için lütfen 0554 536 57 90 nolu Whatsapp hattı veya info@bilgisayararizasi.com eposta adresinden bilgi alınız. Ödeme kanallarımız EFT / Havale olup, kredi kartı veya alternatif ödeme kanalları ile ilgili sorularınız için WhatsApp ve mail adreslerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın