Hakkımızda

Tüm bilgisayar markalarına hizmet vermekteyiz. Ülkemizde en çok kullanılan Asus, Dell, Acer, Lenovo, Toshiba, Hp, Samsung, MSI, Packard, Bell, Casper, Compaq, Exper, Fujitsu, Siemens, Benq, Crea, Lg, Nec, Datron, Aidata markaları ile bunların haricinde kalan tüm marka ve modellere parça temini yapabilmekteyiz.

Bilgisayararizasi.com,  İstanbul’un her yerine yerinde hizmet, Türkiye’nin her yerine de kargo ile hem kurumsal hem de bireysel olarak hizmet vermekteyiz. Bilgisayararizasi.com marka bağımsız olarak tüm bilgisayar, notebook, netbook ürünlerinin yazılım ve donanım tüm arızaların tespit ve onarımını yapmaktayız.

 

Tüm bilgisayar markalarına destek vermekteyiz. Ülkemizde en çok kullanılan Asus, Dell, Acer, Lenovo, Toshiba, Hp, Samsung, MSI, Packard, Bell, Casper, Compaq, Exper, Fujitsu, Siemens, Benq, Crea, Lg, Nec, Datron, Aidata markaları ile bunların haricinde kalan tüm marka ve modellere parça temini yapabilmekteyiz. 15 yıllık bilgi ve tecrübemiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine yerinde servis hizmeti sunabildiğimiz gibi Türkiye’nin neresinde olursanız olun bilgisayarlarınızı kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz, bakım ve tamir işlemlerinden sonra istediğiniz kargo firması ile adresinize göndererek hizmet vermekteyiz.

Ayrıca kurumsal bakım anlaşmaları ile kaç bilgisayarınız olursa olsun düzenli periyodik bakımlar ile olası arızaların önüne geçebilir, oluşan arızalarında hızlı çözümler üretilerek giderilmesini sağlayabilirsiniz. Kurumsal bakım anlaşmalarında her servise ayrı ayrı ücret ödemek gibi bir maliyetten ve istediğiniz zaman bilişim alanında danışabileceğiniz bir kuruma sahip olabilirsiniz.

Bilgisayararizasi.com olarak altyapı kablolama, server kurumları, yedekleme ünitelerinin kurulması gibi firmanızın ihtiyaç duyduğu IT alanındaki tüm hizmetlere uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Bilgisayararizasi.com, bireysel anlamda bilgisayar arızaları ve sorunlarından kurumsal anlamda altyapı, server, bilgisayar sorunlarına, web tasarımdan SEO’ya kadar her alanda yanınızda hem danışmanlık hem çözüm ortağınız olarak yer almaktadır.

Bilgisayararizasi.com Varsa Sorun Yoktur!

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN => İLETİŞİM